Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Aktualizacja: ABI / listopad

2 lata ago

202 words

Wreszcie! Pośród wszystkich świątecznych radości z przyjemnością przedstawiamy w tym miesiącu pozytywny indeks dotyczący architektury.
Od sierpnia do października ABI ma szalony przebieg z dużymi spadkami w indeksie, ale listopad zmienił to z wynikiem 52,0.
W porównaniu z 49,4 w październiku, 52,0 połączonych z nowym indeksem zamówień na projekty wynoszącym 65,0 zaostrzy silny listopad.
Ciekawe, że na południu dominowały średnie regionalne z 54,4, a następnie Środkowym Zachodem (50,9), a następnie Północno-Wschodnim (49,1) i Zachodnim (45,6).
Podział w sektorze mierzył wielorodzinne budynki mieszkalne na 55,8, podczas gdy przemysłowe / komercyjne wyniosły 53,9 /.
Jest to budzący zachwyt rozwój branży projektowej i budowlanej, która zaledwie kilka lat temu stanowiła prawie dziesięć procent ogólnego PKB, ale nieco spadła mniej niż sześć procent ,.
powiedział AIA Chief Economist, Kermit Baker, PhD, Hon.
AIA.
Mam nadzieję, że ten wzrost rachunków jest oznaką, że faza odbudowy jest w toku.
Jednak biorąc pod uwagę niestabilność, którą ostatnio zaobserwowaliśmy w kraju i na świecie, będziemy musieli zobaczyć kilka miesięcy pozytywnych odczytów, zanim będziemy mieli dużo pewności, że recesja w USA się skończy.
[hasła pokrewne: biosept active, reakcja polimeryzacji, newmeteo ]

Powiązane tematy z artykułem: biosept active newmeteo reakcja polimeryzacji