Skip to content

Magazyn architektoniczny : Janko Gredelj Area Mixed Use Design / Hrvoje Sedlić

2 lata ago

342 words

Dzięki uprzejmości Hrvoje Sedlić Hrvoje Sedlić udostępniliśmy nam propozycję projektu mieszanego użytkowania w obszarze przemysłowym w Chorwacji.
Strona projektu znajduje się we wschodniej części poziomej osi Zagrzebia.
Znajduje się obok dzielnicy przemysłowej.
Janko Gredelj ., ale ze względu na organizację typu getto tego wciąż aktywnego przemysłu (duża ściana wokół niego), te dwie przestrzenie nigdy nie były postrzegane jako jedna.
Ale jak każda inna infrastruktura przemysłowa znajdująca się tak blisko centrum miasta, zostanie ona przemieszczona.
W tym momencie otwiera się ogromna przestrzeń (20 ha), która ma zostać zintegrowana z miastem, z potencjałem wielkości pozwalającym pomieścić dowolną działalność i treść.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Ten projekt jest tworzony w tym kontekście, przez co niepotrzebne jest przebudowywanie witryny prywatnymi przestrzeniami, które można osiągnąć w odpowiedniej strefie obok niej.
Decyzja ta pozostawia obszar w pełni jawny.
Propozycje dotyczące kompilacji nie określają wysokości i powierzchni budynku, które to umożliwiły.
Dzięki uprzejmości Hrvoje Sedlić W strefie przemysłowej na zachodzie miejsce projektu otoczone jest terminalem autobusowym po wschodniej stronie, a budynki mieszkalne od południa.
W niedalekiej przyszłości plany ruchu dla obszaru wokół witryny będą go izolować, ponieważ ruch wokół niego będzie bardzo duży (jak jest teraz).
Jedynym sposobem na stworzenie zdrowej przestrzeni publicznej było stworzenie.
Pasa ochronnego.
wokół terenu, który opuszcza obszar parku wewnętrznego oddzielony od zewnętrznego nie pożądanego uderzenia.
Oprócz małego lasu i placu zabaw dla dzieci, w parku znajduje się sala hotelowo-teatralna, w której oba mają zintegrowaną treść publiczną.
Pieszy może przejść z parku na dach biura przy schodach ruchomych, który połączony jest ze starym przemysłowym zbiornikiem wody prowadzącym do strefy przemysłowej Janko Gredelj .
Dzięki uprzejmości Hrvoje Sedlić Architekt: Hrvoje Sedlić Lokalizacja: Zagrzeb, Chorwacja Właściciel / Client: Prywatny Status: Miejsce konkursowe Powierzchnia budynku: 50 548 m.
[przypisy: new meteo poznan, newmeteo, reakcja polimeryzacji ]

Powiązane tematy z artykułem: new meteo poznan newmeteo reakcja polimeryzacji