Skip to content

Architektura 21szego wieku : Projekt Formuły 1 / Populous

2 lata ago

256 words

Dzięki uprzejmości Populous Following Populous.
Niedawne sukcesy w związku z przebudową domu brytyjskiej Grand Prix Formuły 1, Silverstone, przełomowa ceremonia dla następnego projektu Populous Formula 1, 4,7-kilometrowy tor Velociudad Speedcity, odbyła się 16 grudnia w Buenos Aires w Argentynie.
Więcej zdjęć i krótki opis projektu po przerwie.
Wydarzenie to oznacza rozpoczęcie pierwszej fazy budowy wartej 100 milionów dolarów, obejmującej tor o długości 3,1 km, pit-lane, tor jezdny 4 × 4 i garaż zespołowy, planowany do ukończenia za 14 miesięcy.
Druga część projektu przedłuży obwód do 4,7 km, aby zakwalifikować się do licencji FIA, i będzie gotowy do końca 2014 roku.
Lokalizacja autodromu ma unikalną topografię, która obejmuje ruch miliona metrów sześciennych gleby, równa linii ciężarówek złożonych z Buenos Aires do Kordoby.
Dzięki uprzejmości Populousa Johna Rhodesa, Associate Principal of Populous, jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do stworzenia nowego miejsca docelowego dla F1, co zawsze oznacza ekonomiczny katalizator dla tego obszaru i generuje globalną ekspozycję.
W ciągu ostatnich 5 lat opracowaliśmy technologię, oprogramowanie i techniki projektowania za pomocą symulacji, aby fizycznie przetestować projekt obwodu.
Te pionierskie techniki pozwoliły stworzyć topograficznie ekscytujący i wymagający tor średniej prędkości na stosunkowo kwadratowym i płaskim 63-miejscowym miejscu.
Oprócz tego ekscytującego projektu, Populous pracuje obecnie nad wieloma innymi projektami rozwoju sportów motorowych, w tym programem feasibility i design dla nowego toru Formuły w Bombaju, w Indiach.
[przypisy: mrówka wałbrzych, struktonit, wylewka betonowa cena ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka wałbrzych struktonit wylewka betonowa cena