Skip to content

Architektura 21szego wieku : Wounded Warrior Home Project / Michael Graves and IDEO

2 lata ago

558 words

Renderowanie schematu A.
Michael Graves & Associates Jako niepełnosprawni weterani wojenni USA wracają do domu, często stają przed wyzwaniem dostosowania się do nowego domu i znalezienia sposobów radzenia sobie z otoczeniem.
Aby lepiej służyć powracającym żołnierzom, Clark Reality Capital zlecił Michaelowi Graves & Associates (MGA) zaprojektowanie projektu.
Wounded Warrior Home Project ..
W połączeniu z IDEO, Graves zaprojektował kompletne środowisko mieszkalne dla niepełnosprawnych weteranów.
Prototypowe domy jednorodzinne zapewniają wszystko, od regulowanych wysokościowych blatów kuchennych po łatwo dostępne pomieszczenia i szafy, tworząc wygodne środowisko dla potrzeb fizycznych i emocjonalnych żołnierzy.
+ 32 Tekst dostarczony przez Michael Graves & Associates: Kuchnia – dzięki uprzejmości IDEO Projekt tych prototypów uwzględnia potrzeby zróżnicowanej grupy żołnierzy, którzy zostali ranni i / lub zostali dotknięci przez swoją służbę wojskową.
Uniwersalne zasady projektowania są wykorzystywane do służby żołnierzom o różnych warunkach, w tym, ale nie wyłącznie, paraliżu, ślepocie, utracie kończyn i / lub stresie pourazowym.
W 2011 r.
Zostaną otwarte dwa domy, które zostaną otwarte 30 listopada 2011 r.
W Fort Belvoir przewidziano dwadzieścia dodatkowych miejsc, które są planowane w Wounded Warriors Homes, a setki dodatkowych miejsc znajdują się w bazach wojskowych w całym kraju.
Clark i MGA mają nadzieję, że projekt przyczyni się do narodowego dialogu na temat naszej potrzeby właściwego służenia tym, którzy służyli naszemu krajowi.
Ponadto każdy dom będzie funkcjonował jako laboratorium projektowe, którego postęp poprawi życie żołnierzy, a także starzejącą się populację amerykańską.
Kuchnia z widokiem na patio – dzięki uprzejmości IDEO MGA, przynosi projektowi wszystko, czego się nauczyła w ciągu 47 lat projektowania produktu i budynku.
Rozległe badania w studio zapewniają, że każde drzwi przesuwne, szczoteczka do zębów i kontrolowany przez smartfon klimatyzator w Wounded Warrior Homes działają tak, jak powinno.
W tym samym czasie Graves.
Oryginalna wrażliwość wizualna nadaje domom i wszystkim w nich elegancji i stylu zazwyczaj brakuje w przestrzeni opieki nad pacjentem.
Renderowanie schematu B.
Michael Graves & Associates Everywhere, architektura i wzornictwo domów pokazuje unikalny wgląd w życie osób o ograniczonej mobilności, a powód jest prosty: wszystko zostało stworzone przez kogoś, kto zna wyzwania, które ludzie ze specjalnymi potrzebami muszą spełniać.
Twarz.
Michael walczył z nimi przez osiem lat, a wiele z jego ostatnich prac poświęcono projektowaniu nowszych i lepszych produktów codziennego użytku, które są tak piękne, jak łatwe w użyciu.
Szkic schematu A Michaela Gravesa.
Michael Graves & Associates IDEO przeprowadził pogłębione wywiady i obserwacje 10 osób cywilnych i 20 rannych żołnierzy, aby w pełni zrozumieć, w jaki sposób niepełnosprawni członkowie służby czynnej kontynuują życie w cywilu.
Słuchając opowieści weteranów i ich rodzin, IDEO zdał sobie sprawę, że nie ma jednego zbiorowego doświadczenia, ale raczej siedem dualności czy kontrastów.
które określają złożone potrzeby tych żołnierzy.
Patio – dzięki uprzejmości IDEO Te dualizmy są identyfikowane jako.
Dobrze zdefiniowane, niezdefiniowane przestrzenie .,.
Ruchome korzenie .,.
Wewnątrz na zewnątrz, na zewnątrz ., widoczne i niewidzialne bezpieczeństwo .,.
Prywatność społeczna .,.
Wyjątkowo normalne.
i.
stare ja, nowe ja ..
Shannon i Josh – dzięki uprzejmości IDEO Reference: Michael Graves & Associates, IDEO, core77
[więcej w: mrówka wieliszew, agilis cattus, mój extradom ]

Powiązane tematy z artykułem: agilis cattus mój extradom mrówka wieliszew