Skip to content

Budownictwo i architektura : Aktualizacja: wyniki konkursu National Mall Design Stage II

2 lata ago

318 words

Zaufanie do National Mall ogłosiło wyniki etapu II, wymieniając dziesięć zespołów projektowych wybranych do kontynuowania w trzecim i ostatnim etapie konkursu National Mall Design Competition.
Centrum handlowe National Mall zostanie poddane około 700 milionom dolarów restauracji w trzech wybranych obszarach.
Union Square, w tym Refleksyjny Basen i Pomnik Ulyssesa S.
Granta, teatr Sylvan na terenie pomnika Waszyngtona i Ogrody Konstytucji między Pomnikiem Weteranów w Wietnamie a pomnikiem Lincolna.
Jesteśmy podekscytowani zespołami wybranymi do przejścia do etapu III i nie ma wątpliwości, że każdy z nich stworzy piękne, użyteczne i zrównoważone projekty dla National Mall.
powiedziała Caroline Cunningham, prezes Trust for the National Mall.
Jesteśmy gotowi podzielić się ostatecznymi projektami z publicznością w kwietniu..
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji i pełną listę finalistów.
Union Square: Diller Scofidio Renfro & Hood Design Gustafson Guthrie Nichol & Davis Brody Bond Pei Cobb Freed & Partnerzy i warsztat: Architekt krajobrazu Ken Smith Snohetta & AECOM Sylvan Teatr na Pomnik Waszyngtona Powód: Balmori Associates & Work Architecture Company Diller Scofidio Renfro & Hood Projekt Michael Maltzan Architektura i Tom Leader Studio OLIN & Weiss / Manfredi Constitution Ogrody: Andropogon i Bohlin Cywinski Jackson Nelson Byrd Woltz Architekt krajobrazu i Paul Murdoch Architekci OLIN & Weiss / Manfredi Rogers Marvel Architekci i Peter Walker i partnerzy Pozostali finaliści wezmą udział w konkursie briefing w Waszyngtonie, który zawiera krótką historię centrum handlowego, prezentowaną przez historyków National Mall oraz oprowadzanie po trzech wybranych obszarach.
Następnie zespoły będą miały 11 tygodni na stworzenie koncepcji projektowej dla swoich przypisanych stron.
Zostaną ocenione na podstawie funkcjonalności, trwałości i możliwości konstrukcyjnych wniosku oraz jego zdolności do odzwierciedlenia ustalonych wpływów w zakresie wizji i wzornictwa .
Propozycje będą dostępne publicznie od 9 kwietnia, a zwycięskie zespoły projektowe zostaną ogłoszone 3 maja 2012 r.
[więcej w: mrówka wschowa, grunty niespoiste, mrówka wieliszew ]

Powiązane tematy z artykułem: grunty niespoiste mrówka wieliszew mrówka wschowa