Skip to content

Budownictwo i architektura : Projekt sądu okręgowego / Chyutin Architekci

2 lata ago

263 words

Dzięki uprzejmości Chyutin Architects Chyutin Architects, we współpracy z Shmaya Zarfati, podzielił się z nami swoją pierwszą nagrodą dla sądu okręgowego w Jerozolimie.
Położony na nowo zaprojektowanym głównym placu w centrum miasta, budynek mieści wszystkie poziomy sądownictwa z wyjątkiem Sądu Najwyższego i zawiera 113 sal sądowych i 135 sędziów.
kancelaria.
Projekt budynku sądu łączy i łączy mosty pomiędzy różnymi językami projektowymi otaczających je budynków, jednocześnie tworząc odrębny język.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Budynek sądu jest zaprojektowany jako kompozycja przestrzenna, w której pionowy prostokątny pryzmat, zawierający skrzydło sądowe, wnika w ułożoną poziomo pryzmat o nachylonej górnej powierzchni, mieszczący służby sądownicze i foyer.
Pionowy pryzmat jest podzielony na dwie pionowe, szeroką, zawierającą skrzydło sali sądowej i wąską, zawierającą sędziów.
skrzydło komory.
Dzięki uprzejmości Chyutin Architekci Projekt budynku jako prosta, minimalistyczna kompozycja, w której każdy pryzmat mieści odrębne działania, znajduje się w nowoczesnej tradycji architektonicznej, która wymaga formy do naśladowania funkcji.
Logika stojąca za tą zasadą nie jest jedynie formalna; jego celem jest raczej wskazanie wydajności funkcjonalnej, technicznej i ekonomicznej.
Dzięki uprzejmości Chyutin Architekci Architekci: Chyutin Architekci, we współpracy z Shmaya Zarfati Lokalizacja: Jerozolima, Izrael Team: Bracha Chyutin, Michael Chyutin, Shmaya Zarfati, Jacques Dahan, Keren Angelman Klient: Obszar rządowy: 50000 Sq.
M Rok projektu: 2010
[podobne: newmeteo warszawa, struktonit, plytki łazienkowe ]

Powiązane tematy z artykułem: newmeteo warszawa plytki łazienkowe struktonit